31.5.-2.6.2024 Sportovní centrum Oáza (Praha 4)

Děti (6 – 9 let)

Eliška Křivánková

Eliška Křivánková

Eliška Křivánková

Studio: Schola Artist Brno
Karolína Vetešníková

Karolína Vetešníková

Karolína Vetešníková

Studio: Pole Studio Nymburk
Klaudie Hauerlandová

Klaudie Hauerlandová

Klaudie Hauerlandová

Studio: Pole dance Nymburk - Centrum pro všechny
Izabela Bartůňková

Izabela Bartůňková

Izabela Bartůňková

Studio: Mermaid´s Studio
Ronja Kuthanová

Ronja Kuthanová

Ronja Kuthanová

Studio: Destiny
Ella Záhorová

Ella Záhorová

Ella Záhorová

Studio: Pole Studio Nymburk
Štěpánka Doubkova

Štěpánka Doubkova

Štěpánka Doubkova

Studio: Pole studio Nymburk
Aneta Šulcová

Aneta Šulcová

Aneta Šulcová

Studio: Pole studio Nymburk
Karolína Krátká

Karolína Krátká

Karolína Krátká

Studio: Apokalips
Melisa Braunová

Melisa Braunová

Melisa Braunová

Studio: Nymburk
Tereza Matanovičová

Tereza Matanovičová

Tereza Matanovičová

Studio: Pole dance Nymburk

Junioři A Profesionálové (10–13 let)

Ella Charvátová

Ella Charvátová

Ella Charvátová

Studio: Caracal Hostivice
Ema Nezbedová

Ema Nezbedová

Ema Nezbedová

Studio: Pole Dance Litoměřice
Bára Hanzlíčková

Bára Hanzlíčková

Bára Hanzlíčková

Studio: Pole Anet
Emma Petrželová

Emma Petrželová

Emma Petrželová

Studio: Pole Heaven
Barbora Kubíčková

Barbora Kubíčková

Barbora Kubíčková

Studio: Pole Studio Nymburk
Sofie Havránková

Sofie Havránková

Sofie Havránková

Studio: Pole Studio Nymburk

Junioři A Amatéři (10-13 let)

Julie Machova

Julie Machova

Julie Machova

Studio: PolPole
Viktorka Holečková

Viktorka Holečková

Viktorka Holečková

Studio: PolPole Acrobatic studio
Kateřina Malá

Kateřina Malá

Kateřina Malá

Studio: Pole Anet
Simona Kračmarová

Simona Kračmarová

Simona Kračmarová

Studio: Pole studio Nymburk
Monika Mullerová

Monika Mullerová

Monika Mullerová

Studio: Centrum pro všechny-Polle Dance Nymburk
Veronika Váchová

Veronika Váchová

Veronika Váchová

Studio: PoleStudio Nymburk
Anežka Čermáková

Anežka Čermáková

Anežka Čermáková

Studio: Pole Studio Nymburk
Sára Šachrová

Sára Šachrová

Sára Šachrová

Studio: Tancelář
Anna Divišová

Anna Divišová

Anna Divišová

Studio: Pole dance studio Destiny
Teodora Šandrová

Teodora Šandrová

Teodora Šandrová

Studio: Schola Artist
Anna Příhodová

Anna Příhodová

Anna Příhodová

Studio: Pole Heaven
Alice Schönová

Alice Schönová

Alice Schönová

Studio: Pole studio Nymburk
Alžběta Šitavancová

Alžběta Šitavancová

Alžběta Šitavancová

Studio: Pole Studio Nymburk
Dominika Pilnajová

Dominika Pilnajová

Dominika Pilnajová

Studio: Pole Dance Roudnice Litoměřice
Valentina Trávová

Valentina Trávová

Valentina Trávová

Studio: Poledance Roudnice Litoměřice
Anna Blakžová

Anna Blakžová

Anna Blakžová

Studio: Pole Studio Nymburk
Anna Rosenbaumová

Anna Rosenbaumová

Anna Rosenbaumová

Studio: Pole Dance Litoměřice a Roudnice
Emma Krainová

Emma Krainová

Emma Krainová

Studio: Studio Caracal

Junioři B Profesionálové (14–17 let)

Iva Lucie Špinková

Iva Lucie Špinková

Iva Lucie Špinková

Studio: Pole Studio Nymburk
Veronika Beranová

Veronika Beranová

Veronika Beranová

Studio: Polerina studio
Anna Koubínová

Anna Koubínová

Anna Koubínová

Studio: Pole studio Nymburk
Nela Schlegelová

Nela Schlegelová

Nela Schlegelová

Studio: Sportcentrum Forea Lanškroun
Sára Pavlíčková

Sára Pavlíčková

Sára Pavlíčková

Studio: Pole studio Nymburk
Daniela Bačová

Daniela Bačová

Daniela Bačová

Studio: Pole Heaven
Eliška Raticová

Eliška Raticová

Eliška Raticová

Studio: POLE STUDIO NYMBURK
Julie Boušková

Julie Boušková

Julie Boušková

Studio: DaniellaBe
Ema Týnková

Ema Týnková

Ema Týnková

Studio: Poledance Litoměřice
Alexandra Pešulová

Alexandra Pešulová

Alexandra Pešulová

Studio: Fitdancesport
Abigail Vigh

Abigail Vigh

Abigail Vigh

Studio: Decadance
Anna Dospivová

Anna Dospivová

Anna Dospivová

Studio: Ostrava4u
Monika Karlová

Monika Karlová

Monika Karlová

Studio: pole studio Nymburk
Viola Ševečková

Viola Ševečková

Viola Ševečková

Studio: Decadance Brno

Junioři B Amatéři (14-17 let)

Anna Jokschová

Anna Jokschová

Anna Jokschová

Studio: fitdancesport
Simona Macháčková

Simona Macháčková

Simona Macháčková

Studio: Poledance Litoměřice
Barbora Laczková

Barbora Laczková

Barbora Laczková

Studio: Polerina studio Roudnice
Ema Chaloupková

Ema Chaloupková

Ema Chaloupková

Studio: Mermaid's Studio
Štěpánka Drescherová

Štěpánka Drescherová

Štěpánka Drescherová

Studio: B-Pole Studio Česká Lípa
Elen Jiráková

Elen Jiráková

Elen Jiráková

Studio: Tancelář
Kristýna Kloudová

Kristýna Kloudová

Kristýna Kloudová

Studio: Pole studio Nymburk
Emma Červená

Emma Červená

Emma Červená

Studio: DaniellaBe
BARBORA KOZLOVÁ

BARBORA KOZLOVÁ

BARBORA KOZLOVÁ

Studio: Footloose pole & dance studio
Kateřina Vobecká

Kateřina Vobecká

Kateřina Vobecká

Studio: Polerina Studio
Adéla Hüblová

Adéla Hüblová

Adéla Hüblová

Studio: Pole Dance Litoměřice
Josefína Melicharová

Josefína Melicharová

Josefína Melicharová

Studio: Polerina Studio Roudnice nad Labem
Adéla Hájková

Adéla Hájková

Adéla Hájková

Studio: Julie PoleDance
Panteleymonova Kateryna

Panteleymonova Kateryna

Panteleymonova Kateryna

Studio: Studio Caracal
Jakub Jeziak

Jakub Jeziak

Jakub Jeziak

Studio: FITDANCEART
Karolína Červená

Karolína Červená

Karolína Červená

Studio: Polerina Studio
Eliška Schirlova

Eliška Schirlova

Eliška Schirlova

Studio: polpole acrobatic studio
Eliška Kohoutová

Eliška Kohoutová

Eliška Kohoutová

Studio: Polerina Studio Roudnice n. L.
VANESA BOHÁČOVÁ

VANESA BOHÁČOVÁ

VANESA BOHÁČOVÁ

Studio: POLE ANET
Anna Špásová

Anna Špásová

Anna Špásová

Studio: Intimate Poledance Studio
Kateřina Kulová

Kateřina Kulová

Kateřina Kulová

Studio: Schola Artist
Karolína Kostelecká

Karolína Kostelecká

Karolína Kostelecká

Studio: -

Ženy Amatérky 18+

Nikola Zoubková

Nikola Zoubková

Nikola Zoubková

Studio: Firefly
Vanda Vozábová

Vanda Vozábová

Vanda Vozábová

Studio: Polegym Kladno
Andrea Malíková

Andrea Malíková

Andrea Malíková

Studio: Schola Artist
Marie Nová

Marie Nová

Marie Nová

Studio: Intimate studio
Lucie Pailová

Lucie Pailová

Lucie Pailová

Studio: Pole Heaven
Tereza Havlínová

Tereza Havlínová

Tereza Havlínová

Studio: Polerina studio
Anna Pojezdná

Anna Pojezdná

Anna Pojezdná

Studio: Poleheaven
Hana Bílková

Hana Bílková

Hana Bílková

Studio: Let's Fly, Pole Heaven
Valérie Fogašová

Valérie Fogašová

Valérie Fogašová

Studio: Mermaids studio
Veronika Lorencová

Veronika Lorencová

Veronika Lorencová

Studio: Ostrava4u, M - Studio
Jagna Greń

Jagna Greń

Jagna Greń

Studio:
Diana Smidová

Diana Smidová

Diana Smidová

Studio: Tancelář
Zuzana Uhlířová

Zuzana Uhlířová

Zuzana Uhlířová

Studio: Ostrava 4u
Laura Gardner

Laura Gardner

Laura Gardner

Studio: Poledance Heaven
Eva Gothardová

Eva Gothardová

Eva Gothardová

Studio: Mermaid’s studio
Lucie Šamanová

Lucie Šamanová

Lucie Šamanová

Studio: PoleDance & Fitstudio DaniellaBe

Ženy Profesionálky 18+

Kateřina Štruncová

Kateřina Štruncová

Kateřina Štruncová

Studio: Fitdancesport
Rozálie Šubrtová

Rozálie Šubrtová

Rozálie Šubrtová

Studio: Polegym Kladno
Veronika Jindrová

Veronika Jindrová

Veronika Jindrová

Studio: Metropoledance
Inessa Byrovash

Inessa Byrovash

Inessa Byrovash

Studio: Studio Caracal
Tereza Putišová

Tereza Putišová

Tereza Putišová

Studio: Decadance Brno
Cindy Veselá

Cindy Veselá

Cindy Veselá

Studio: Mermaid´s Studio
Andrea Léblová

Andrea Léblová

Andrea Léblová

Studio: Let's Fly studio, Pole Heaven
Ivona Šánová

Ivona Šánová

Ivona Šánová

Studio: Sportcentrum Forea Lanškroun
Michaela Zavadilová

Michaela Zavadilová

Michaela Zavadilová

Studio: Tancelář
Simona Psotková

Simona Psotková

Simona Psotková

Studio: Schola Artist
Veronika Nováková

Veronika Nováková

Veronika Nováková

Studio: Fitdancesport
Monika Loučková

Monika Loučková

Monika Loučková

Studio: CT
Barbora Viková

Barbora Viková

Barbora Viková

Studio: Intimate
Klára Maxiánová

Klára Maxiánová

Klára Maxiánová

Studio: Polegym
Veronika Viragová

Veronika Viragová

Veronika Viragová

Studio: Pole Heaven
Hana Martina Hendrychová

Hana Martina Hendrychová

Hana Martina Hendrychová

Studio: Polpole

Ženy Amatérky 35+

Jana Klímová

Jana Klímová

Jana Klímová

Studio: Tancelář Olomouc
Monika Rejzková

Monika Rejzková

Monika Rejzková

Studio: Pole Studio Nymburk
Hana Fojtíková

Hana Fojtíková

Hana Fojtíková

Studio: Schola artist
Petra Haraga

Petra Haraga

Petra Haraga

Studio: Intimate, RelaxMe
Danica Králiková

Danica Králiková

Danica Králiková

Studio: Schola Artist
Hana Čapková

Hana Čapková

Hana Čapková

Studio: Schola Artist
Jitka Vlková

Jitka Vlková

Jitka Vlková

Studio: Let´s Fly, Caracal Hostivice

Ženy Profesionálky 35+

Zdeňka Vorlíčková

Zdeňka Vorlíčková

Zdeňka Vorlíčková

Studio: Pole heaven
Daniela Kolářová

Daniela Kolářová

Daniela Kolářová

Studio: Pole Dance DaniellaBe Beroun
Soňa Fornbaumová

Soňa Fornbaumová

Soňa Fornbaumová

Studio: Simply Pole, Firefly, Pole Heaven
Lucie Valentová

Lucie Valentová

Lucie Valentová

Studio: Pole Heaven
Veronika Mňuková

Veronika Mňuková

Veronika Mňuková

Studio: Firefly, RelaxMe
Iveta Rojková

Iveta Rojková

Iveta Rojková

Studio: Fitdanceart Plzeň
Kateřina Jeřábková

Kateřina Jeřábková

Kateřina Jeřábková

Studio: Intimate

Muži (18+)

Pavel Hanzl

Pavel Hanzl

Pavel Hanzl

Studio: Intimate Pole Dance Studio

Doubles Junior (10-17 let)

Anna Knitlová + Natálie Knitlová

Anna Knitlová + Natálie Knitlová

Anna Knitlová + Natálie Knitlová

Studio: Pole studio Nymburk
Anna Dospivová + Daniela Bačová

Anna Dospivová + Daniela Bačová

Anna Dospivová + Daniela Bačová

Studio: Ostrava4u

Doubles, smíšená kategorie

Junioři A Hobby (10-13 let)

Nelli Horáková

Nelli Horáková

Nelli Horáková

Studio: Polegym Kladno
MARKÉTA MALÁ

MARKÉTA MALÁ

MARKÉTA MALÁ

Studio: Pole studio Nymburk
Gabriela Horáková

Gabriela Horáková

Gabriela Horáková

Studio: -
Ellen Burnusová

Ellen Burnusová

Ellen Burnusová

Studio: Pole Dance Roudnice
Magdalena Macková

Magdalena Macková

Magdalena Macková

Studio: NYMBURK
Anna Chomová

Anna Chomová

Anna Chomová

Studio: Pole studio Nymburk
Kiara Lucia Hrabcová

Kiara Lucia Hrabcová

Kiara Lucia Hrabcová

Studio: Pole Studio Nymburk
Klára Grösslová

Klára Grösslová

Klára Grösslová

Studio: M-STUDIO pole&hoop

Junioři B Hobby (14-17 let)

Magdaléna Hanfová

Magdaléna Hanfová

Magdaléna Hanfová

Studio: Polegym
Tereza Vlková

Tereza Vlková

Tereza Vlková

Studio: Polegym Kladno
Dora Remišová

Dora Remišová

Dora Remišová

Studio: Polpole acrobatic studio
Týna Valentová

Týna Valentová

Týna Valentová

Studio: Polegym Kladno
Aneta Nezmeškalová

Aneta Nezmeškalová

Aneta Nezmeškalová

Studio: Tancelář
Adriana Jarošová

Adriana Jarošová

Adriana Jarošová

Studio: Schola Artist
KAROLÍNA MALÁ

KAROLÍNA MALÁ

KAROLÍNA MALÁ

Studio: Pole studio Nymburk
Anna Karolína Holubová

Anna Karolína Holubová

Anna Karolína Holubová

Studio: Tancelář
Anežka Pecinová

Anežka Pecinová

Anežka Pecinová

Studio: Polegym Kladno
Simona Holečková

Simona Holečková

Simona Holečková

Studio: Fitdancesport
Lucie Koliášová

Lucie Koliášová

Lucie Koliášová

Studio: Nymburk
Marie Klečková

Marie Klečková

Marie Klečková

Studio: Pole Heaven
Sára Fialová

Sára Fialová

Sára Fialová

Studio: M-studio Valašské Meziříčí
Anna Kolková

Anna Kolková

Anna Kolková

Studio: Pole dance Wonderland
Lucie Žižková

Lucie Žižková

Lucie Žižková

Studio: Vertigo Pole Fitness
Kateřina Kvášová

Kateřina Kvášová

Kateřina Kvášová

Studio: Tancelář Olomouc
Hana Vrbenská

Hana Vrbenská

Hana Vrbenská

Studio: Vertigo pole fitness s.r.o.

Dospělí Hobby (18+)

Lucie Bezecná

Lucie Bezecná

Lucie Bezecná

Studio: Polegym
Jana Bystroňová

Jana Bystroňová

Jana Bystroňová

Studio: Centrum tance Praha
Kateřina Habešová

Kateřina Habešová

Kateřina Habešová

Studio: Fitdanceart Plzeň
Jana Brejchová

Jana Brejchová

Jana Brejchová

Studio: Firefly
Ivana Stejskalová

Ivana Stejskalová

Ivana Stejskalová

Studio: Intimate Pardubice
Nikola Hegrová

Nikola Hegrová

Nikola Hegrová

Studio: Decadance Brno
Alisa Yakubchuk

Alisa Yakubchuk

Alisa Yakubchuk

Studio: Footloose pole & dance studio
Adriana Perglerová

Adriana Perglerová

Adriana Perglerová

Studio: Intimite
Veronika Albrechtová

Veronika Albrechtová

Veronika Albrechtová

Studio: intimate HK
Natálie Branná

Natálie Branná

Natálie Branná

Studio: Let´s Fly
Lucie Nyklová

Lucie Nyklová

Lucie Nyklová

Studio: B-Pole studio Česká Lípa
Ivana Bulejová

Ivana Bulejová

Ivana Bulejová

Studio: Firefly
Lucie Kulišťáková

Lucie Kulišťáková

Lucie Kulišťáková

Studio: Decadance
Michaela Janků

Michaela Janků

Michaela Janků

Studio: Polerina studio Roudnice n/L
Barbora Krejčí

Barbora Krejčí

Barbora Krejčí

Studio: Pole Heaven
Adéla Zelinková

Adéla Zelinková

Adéla Zelinková

Studio: Poletime
Michaela Kučerová

Michaela Kučerová

Michaela Kučerová

Studio: 2Bee-Fit
Karolína Šlemrová

Karolína Šlemrová

Karolína Šlemrová

Studio: Pole Heaven
Karolína Matějíková

Karolína Matějíková

Karolína Matějíková

Studio: Polerina Studio Roudnice nad Labem
Marie Fikrlová

Marie Fikrlová

Marie Fikrlová

Studio: Fitdancesport
Daniela Nemravová

Daniela Nemravová

Daniela Nemravová

Studio: Centrum Tance
Zuzana Jírová

Zuzana Jírová

Zuzana Jírová

Studio: Trendigo Studio
Barbora Němcová

Barbora Němcová

Barbora Němcová

Studio: Lets Fly
Adéla Kraklová

Adéla Kraklová

Adéla Kraklová

Studio: Let's Fly Studio

Junioři A Elite

MARIANNE ROSE Mladá

MARIANNE ROSE Mladá

MARIANNE ROSE Mladá

Studio: Schola artist
Barbora Vokurková

Barbora Vokurková

Barbora Vokurková

Studio: Julie PoleDance
Karolína Mlejnková

Karolína Mlejnková

Karolína Mlejnková

Studio: Pole Studio Nymburk

Junioři B Elite

Klára Žáková

Klára Žáková

Klára Žáková

Studio: Schola Artist
Veronika Zoulová

Veronika Zoulová

Veronika Zoulová

Studio: Pole Heaven
Kateřina Jůzová

Kateřina Jůzová

Kateřina Jůzová

Studio: Schola Artist
Natalie Křečková

Natalie Křečková

Natalie Křečková

Studio: Schola Artist
Veronika Burešová

Veronika Burešová

Veronika Burešová

Studio: Sportcentrum Forea Lanškroun
Natálie Anna Hadroušková

Natálie Anna Hadroušková

Natálie Anna Hadroušková

Studio: Pole studio Nymburk
Monika Kopřivová

Monika Kopřivová

Monika Kopřivová

Studio: Pole studio Nymburk
Adéla Kubišová

Adéla Kubišová

Adéla Kubišová

Studio: M - studio pole and hoop

Ženy Elite 18+

Dominika Kuráková

Dominika Kuráková

Dominika Kuráková

Studio: Schola Artist
Sabina Kocourková

Sabina Kocourková

Sabina Kocourková

Studio: Intimate
Justýna Sekerešová

Justýna Sekerešová

Justýna Sekerešová

Studio: Pole Studio Nymburk
Kristýna Hanušová

Kristýna Hanušová

Kristýna Hanušová

Studio: Pole Heaven, LetsFly
Aneta Čadová

Aneta Čadová

Aneta Čadová

Studio: Decadance Brno
Lucie Mikšánková

Lucie Mikšánková

Lucie Mikšánková

Studio: M-studio pole and hoop
Kateřina Kuthanová

Kateřina Kuthanová

Kateřina Kuthanová

Studio: Firefly Studio
Nikol Vitamvásová

Nikol Vitamvásová

Nikol Vitamvásová

Studio: Soukromé
Karolína Frančová

Karolína Frančová

Karolína Frančová

Studio: Let´s Fly studio

Ženy Elite 35+

Táňa Vodičková

Táňa Vodičková

Táňa Vodičková

Studio: Pole Heaven
Denisa Chlustinová

Denisa Chlustinová

Denisa Chlustinová

Studio: Pole Heaven
Michaela Paťalová

Michaela Paťalová

Michaela Paťalová

Studio: Tancelář
Pavlína Málková

Pavlína Málková

Pavlína Málková

Studio: Intimate

Muži Elite

David Král

David Král

David Král

Studio: Ostrava4u
Marián Jeziak

Marián Jeziak

Marián Jeziak

Studio: POLESTORY

Doubles Junior Elite (10-17 let)

Monika Karlová + Monika Kopřivová

Monika Karlová + Monika Kopřivová

Monika Karlová + Monika Kopřivová

Studio: pole studio Nymburk

Doubles Elite, smíšená kategorie

Barbora Orságová + Valerie Smejkalová

Barbora Orságová + Valerie Smejkalová

Barbora Orságová + Valerie Smejkalová

Studio: Schola Artist
Michaela Paťalová + Laura Azzolina

Michaela Paťalová + Laura Azzolina

Michaela Paťalová + Laura Azzolina

Studio: Tancelář
Lucie Mikšánková + Nela Šumberová

Lucie Mikšánková + Nela Šumberová

Lucie Mikšánková + Nela Šumberová

Studio: M-studio pole and hoop